ייחודיות המשרד בא לידי ביטוי בהתאמת מטרות וחזון כל לקוח באשר הוא אל המישור המשפטי, תוך שימוש במקצועיות ובאמינות, ועל לקוחות המשרד נמנעים לקוחות פרטיים, חברות ועמותות מכל רחבי הארץ.
אודותינו
משרדנו הנו משרד דינאמי ונמרץ לצד ניסיון רב ואיכותי במגוון תחומים משפטיים בתחום המשפט האזרחי-מסחרי על רבדיו, לרבות חוזים, ליגטיגציה, תעופה ותיירות, ירושות וצוואות, דיני נזיקין ועבודה, ודיני תכנון ובניה ונדל"ן

מקצועיות - אמינות - זמינות, אלה הם הערכים המלווים את משרדנו מול כל לקוח באשר הוא, תוך התאמת מטרותיו וחזונו אל המישור המשפטי. על לקוחות המשרד נמנעים לקוחות פרטיים, חברות ועמותות.

המוטו של משרדנו בראש ובראשונה הוא מתן שירות משפטי מקצועי, אדיב, ויעיל המותאם לכל לקוח באופן פרטני, תוך הקפדה על מתן מענה מהיר.

המשרד מנוהל על-ידי עורך דין אהוד פאי, שעבד במשך שנים במשרדי עורכי דין מובילים בישראל, ובמסגרת זו עסק במתן ייעוץ משפטי שוטף וייצוג עבור מגוון רחב של לקוחות פרטיים, מסחריים, ציבוריים, וממשלתיים בתחומי המשפט האזרחי-מסחרי.

עו"ד אהוד פאי, בעל תואר ראשון במשפטים ובעל תואר שני במדיניות ציבורית מטעם אוניברסיטת תל-אביב. בנוסף, משמש ככתב משפטי בעיתון ידיעות אחרונות, וכותב באופן קבוע טורים משפטיים בתקשורת. כמו כן, הנו בעל תעודת מגשר מוסמך, וחבר בוועדות בלשכת עורכי הדין.

ההתמחות שלנו

מקצועיות - אמינות - זמינות

מקצועיות

משרדנו בעל ניסיון עשיר בתחומי עיסוקו, ובמסגרת זו מעניק שירות משפטי מקצועי ומסור, תוך שיתוף פעולה הדדי מלא עם הלקוח, ובמטרה אחת משותפת, להשיג את המטרה המשפטית הרצויה עבור הלקוח.

אמינות

משרדנו פועל באמינות ובשקיפות מלאה ללא פשרות ולאורך כל הדרך עם הלקוח, תוך מתן עדכונים שוטפים בכל שלבי הטיפול וההליכים המשפטיים.

זמינות

לא כל משרד עורכי דין, יעניק לכם תשובות אונליין לשאלותיכם, ויטפל בכם באופן אישי, כמו שעושה משרדנו עם לקוחותיו. היות והשקפתנו הנה כי כל לקוח באשר הוא, מקבל שירות אישי וסבלני לצורך מתן פתרון מלא והולם לפנייתו.